Your address will show here +12 34 56 78
 • 2003 yılından beri piyasada aktif faaliyet göstermekteyiz.

  Türkiye’nin En Eski Ve En Büyük

  Oyuncu Topluluğu ve Gaming/Sosyal Medya kuruluşlarından biriyiz.

 • Bağlı olduğu sorumlulukları ve kendine ait mülkiyetleri mevcuttur.

  WantedGaming Bir Şirkettir.

  Bununla birlikte bir yönetim kadrosu ve çalışan ekibi mevcuttur.

 • Yararlı Ve Birbirinden Farklı

  İnternet Siteleri, Sosyal İnternet Toplulukları, Online Platformlar, Oyuncu Toplulukları ve Sosyal girişimler yaparak türkiye’de önderlik gösterip tarihe geçmiştir.

 • Wanted Gaming

  Olarak önümüzdeki yıllarda daha iyi ve faydalı projelere imza atabilmek için iş gücümüzü internet sitelerimiz ve online oyuncu platform/akademi çevresinde yoğunlaştırıp bizi ileri taşıyacak olan fikir ve vaktimizi gelecek olan projeleremize saklamaktayız.

 • Kendi belirlediği ekibimiz ve proje haline getirdiği sitelerimiz yıl yıl planlanarak ileriye doğru hem adımlarını atmakta hemde kendini geliştirmektedir.

  Wanted Gaming Sahibi Ve Başkan’ı Tolga Mert YALÇIN

  Bu konuda aşırı hassas olup geniş yönetim ve çalışan ekibimiz ile birlikte disiplinli bir şekilde adımlarımızı atıyoruz.

Oyuncu Platformu

 • Öncelikle Wanted Gaming Oyuncu Platformu her zaman sabit olacak bir şekilde özel bir birim oluşturulacak yönetimi kurulmuştur. Wanted Gaming Oyuncu Platformu 2003 Yılında kurulduğu için ve bu yapının temeli çoğumuz için çocukluk hayali olan bir organizasyon, bizim için her zaman yeri ayrı ve önemi büyüktür. Platform projemiz devamlılığı olan ve bizim için çok yönlü projelere adım attığımız bir organizasyondur. Oyuncu Platformumuzda farklı oyunlarda yüzlerce üyemiz mevcuttur, Bu üyeler platformumuza form şeklinde katılım yapıp bu formlarda yönetimimiz tarafından stoklanmaktadır. Herşey oyun değildir, maksat muhabbet ve dostluk sloganıyla çıktığımız oyuncu platformu macerasından şu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamayıp aksine çok güzel bir ortam kurmuş bulunuyoruz.
 • Oyuncu Platformumuzda rahatlıktan yanı sıra her yaş grubuna özel ayrı bölümler ve seçenekler mevcuttur. Oyuncu topluluğumuz’u kontrol eden yönetimimiz her zaman yenilikçi ve güncel konulara hakim olabilecek donanımda ve açıklıktadır. İnsanların bilgisayarda harcadığı vaktin bir önemi ve insanların aynı şekilde eğitim hayatını etkilemeyecek şekilde düzenli bir yönetim anlayışı altında birleşmesini sağlıyoruz. Başkanımız’ın prensipleri doğrultusunda kimsenin sorun yaşamayacağı ‘’ şu kadar süre girmesem atılırmıyım burdan acaba? ‘’ gibi düşünceleri asla kimseye dayatmadan bir yıl bile ara verse bizim yine burda olacağımız her zaman dostunuz kalacak gerçek bir aile ortamı sunuyoruz.

İnternet Siteleri

 • İnternet siteleri ile ilgili girişimimiz ilk OyuncuSoruyor.com ile başlamıştır devamı sırayla diğer sitelerimiz ile gelmiştir. Şirketimiz planlamalarını uzun bir zamana salmakla birlikte, Başkanımızın istediği doğrultuda tam anlamıyla kenetlenmiş ve profesyonel kadromuzla birlikte tam anlamıyla kendi sitelerimizi ve ekibimizi her gün daha iyiye taşımak için çalışıyoruz. 50 kişiden fazla kişi bugün Wanted Gaming ekibinde destek olmakta ve çalışmaktadır.
 • Kişiler arası ego ve çıkar menfaatları bir yana koyup Wanted Gaming için daha iyisini nasıl verebiliriz diye her gün Başkanımız Tolga Mert YALÇIN önderliğinde azimle çalışmakta ve daha yeni fikirler üretmekteyiz. Sizlere şuanda aktif olarak piyasada olan sitelerimizi aşşağıda sıralıyoruz.

Ortambul, Türkiye’nin yeni sosyal medya sitesi. Bu sitede neler mi var ? Sohbet etmekten zevk alanların mekanı.. Okey için orti arayanların tek ortamı. Oyunlardaki clan (klan) için insan bulabileceği.. birlikte oyuna girebileceklerinizin yeri.. Arkadaşlık arayanların birbiriyle sohbet edebildiği.. Ortam arayanların ve Ortamcıların adresi…

Image Caption

Ortambul.com

www.Ortambul.com

Türkiye’nin Oyuncu Sözlüğü ve Türkiye’de soru cevap yapılıp kısa yoldan tıkandığınız bir sorunu direk çözümleştirebileceğiniz tek adres. Film’leri ve oyunları takip ediyorsun ve bunlar hakkında konuşmak birşeyler paylaşmak istiyorsun? Sosyal olarak kendini geliştirmek istiyorsun ve her gün farklı konulara değinmek istiyorsun? Çekilişleri takip edip bedava ürün kazanmak istiyor yada makara muhabbet yapmak istiyorsun? Doğru yerdesin.. OyuncuSoruyor.com olarak biz bunu ve daha fazlasını sağlıyoruz..Mesela bir oyunu geçemiyorsun? Sor cevabı gelsin. Yada bilgisayarında bilmediğin bir sorun var ? Sor hemen çözülsün. Yada bilgine güveniyorsun yardım etmek istiyorsun ? Senin için tam adres!

Image Caption

OyuncuSoruyor

www.OyuncuSoruyor.com

TorrentBudur olarak Türkiye’nin her dalda dowloand problemini kökten çözüyoruz.. Film, Dizi, Oyun, Oyun hilesi, Program, Pc Donanım, Müzik ve daha aklınıza gelebilecek herşey burda. TorrentBudur Profesyonel kadrosuyla tam olarak isteyebileceğiniz herşeyi indirebileceğiniz tek adres.

Image Caption

TorrentBudur

www.TorrentBudur.com

Türkiye’nin oyun ve teknoloji bloğu.. Tam olarak blogda denmez biraz fazlası neden mi ?Güncel olarak piyasadaki gözünüz.. Sizi tüm gelişmelerden haberdar edip bilgisayarı baltalıyoruz. Teknoloji, Uzay, Telefonlar, Oyun sektörü, Gelişen teknolojik faaliyetler ve röpörtajlar daha neler neler.. Bunları bulabileceğiniz ve size çok net anlatabilecek olan en güzel adres

Image Caption

TeknoBalta

www.TeknoBalta.com

Kitap, Dizi, Film, Ürün, Oyun veya gideceğiniz bir mekan kısaca herşeyin incelemesini bulabileceğiniz adres burası ve piyasa dedektiflerinin tek adresi!

Image Caption

İncelemeBurada

www.İncelemeBurada.com

Eğitim, Sağlık, Ekonomi, Aşk ve İlişkiler, Spor, Yaşam, Alışveriş, Moda, Güzellik, İnternet, Aile, Ev ve daha çok seçenek kategorileri ile bilinmesi gerekenleri ve yapılması gereken herşeyi size detaylı bir şekilde anlatan ve size yol gösteren Hayatınıza ışık tutan.

Image Caption

HayataRehber

www.HayataRehber.com

Ya sen bu gün yine mi makarna yaptın? Neden farklı şeyler denemiyorsun? NefisYemeklerBurada.com ‘da Tüm Dünya Mutfağı Ayağınızda..! Evet şimdi akşam misafirlerine yapacağın yemeği düşünmüyorsun, Birbirinden farklı tüm dünya yemeklerine, tatlılarına, içeceklerine, sulu veya kuru herşeye erişebileceğiniz dünya burada.

Image Caption

NefisYemeklerBurada

www.NefisYemeklerBurada.com

Dünya üzerindeki istediğiniz tüm filmleri izleyebileceğiniz, o film hakkında harika yorumlar yapıp değerlendirebileceğiniz ve o filmler ile ilgili yeni gelişmeleri takip edebileceğiniz tek adres! Film mi? Filmvago 😉

Image Caption

FilmVago

www.FilmVago.com

Yıllık Deneyim

Geçmiş yıllarda olası aksaklık yada hatalarımız olduysada bunlar kasti olarak değil, teknik aksaklık yetersizlik yada deneyimsizlik olarak tanımlayabiliriz. Her büyük yapı bazı zamanlar zorluklar yada güçlükler çekebilir. Wanted Gaming e-Spor piyasasınada girdi ama bu piyasada yarışan değil, destek olan bir yapıdır. Türkiye’de ilk Counter Strike ve League Of Legends Oyuncu Akademisini kuran yapıyız. Profesyonel sadece oyun olarak değil kişilik olarakta yetiştirip türkiye’nin bu piyasada öncü olmasını istemekte her Türk vatandaşının bir görevi olarak görüp bunuda kendimize bir görev olarak görerek böyle girişimler’de yaptık yapacağızda.

Kısaca Wanted Gaming’i Tanıyalım?


Wanted Gaming'in Sahibi ve Başkanı Tolga Mert Yalçın'dır. Wanted Gaming’in hiçbir ortağı veya ortak kurucu ve başkanı asla olmamıştır yoktur. 2003 yılında bir internet kafede kurulmuş Tolga Mert Yalçın ve Kardeşi Mesut Yalçın tarafından inşaa edilmiştir. İlk piyasada Klan olarak başlamış sonrasında kendini profesyonelleştirmiştir. Kendine ait Yönetimi, Yönetim Üyeleri, Yetkili kişiler ve Görevlileri, Oyuncu Platformu, Üye işleri departmanı, Medya işleri departmanı, Reklam işleri departmanı,Platform işleri departmanı hatta ARGE oyun tasarımı ve gelişimi üzerinede bir departmanı bulunmaktadır. Wanted Gaming Oyuncu Platformu Profesyonel olarak hizmet verip her türlü yaş grubundan kişiyi kendi hanesinde barındırır. Wanted Gaming bir clan veya kulüp değildir. Kendine ait çoklu bir yapısı olan Yalnızca Tolga Mert Yalçın tarafından merkezi şekilde uzun yıllardan beri yönetilen bir şirkettir. Türkiyede Her zaman ilk'leri yapan ve yapmaya çalışan bunu bir felsefe olarak benimseyen yapı Wanted Gaming, 2003 yılından beri ayakta durduğu gibi on yıllar sonra yine ayakta duracaktır. Takipçilerimize, Destekcilerimize ve Topluluğumuza Sevgilerle..